Nedir? | Sorutipleri.com - Ücretsiz Video Çözümlü Soru Bankaları

Online Soru Bankası

Sorutipleri.com ÖSYM tarafından yapılan birçok sınava yönelik online, video çözümlü soru bankasıdır.

Online soru bankası olarak çevirimiçi hizmet veren sistemimizde sınavlara yönelik orijinal soruların yer aldığı testleri çözerek bilgilerinizi pekiştirmeniz, eksikliklerinizi görmeniz ve bilgilerin kalıcı olmasını sağlamak amacıyla tüm sorular video çözümlü olarak hazırlanmıştır.

Soru bankalarımızdan herhangi birine kayıt olduğunuzda size bir soru bankası kargolanmayacak olduğunu bilmenizi isteriz.

Kayıt Ol

Hızlı ve Kolay Erişim

Soru bankalarına internetinizin olduğu heryerden erişebilir, testleri çözebilir ve çözüm videolarını sınırsızca izleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan soru bankasına sahip olmak için öncelikle sistemimize kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kendi soru bankanızın tanıtım sayfasında yer alan ” Pakete Ücretsiz Katıl” butonuna tıklayarak soru bankanızı aktifleştirebilirsiniz.

Soru bankanız içerisinde konular kategoriler halinde listelenmiştir. Konu başlıklarının yanında bulunan  işaretine tıklayarak o konuya ait tüm testleri listeyebilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Profilleri

Kullanıcı profili sayfanızda kişisel bilgileriniz, profil resminiz ve sahip olduğunuz soru bankaları yer almaktadır.

 

Kişisel profil sayfanızda ayrıca soru bankalarında ilerleme durum çubuğunuzuda görebilirsiniz. Çözdüğünüz testlerin yer aldığı sayfanın üst kısmındaki   butonuna tıklayarak çözdüğünüz testleri diğerlerinden ayırabilir, aynı zamanda soru bankasında ilerleme durumunuzu görebilirsiniz.

Kayıt Ol

Biz Kimiz?

Sorutipleri.com Eğitim ve Bilişim alanında uzman bir ekip tarafından uzun çalışma süreci sonucu ortaya çıkmış, öğrenme ilke ve teknikleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş, alanında öncü isimlerle videolu çözümler yapılmış ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

2016 yılından itibaren sanal soru bankaları üreten sistemimiz, eğitimin ulusal çapta tüm adaylara eşit şekilde ulaştırılmasını amaç edinmiştir.

Neden Sorutipleri.com?

  • Kalıcı Öğrenme
  • Her Sorunun Ayrıntılı Videolu Çözümü
  • Her yerden, Her zaman Erişim İmkanı
  • ÖSYM Müfredatına Uygun
  • Sürekli Yeni ve Güncel Testler
  • Soru Bankanızda İlerleme Durumu Görme

Makalelerden

ÖSYM Sınavlarından Yüksek Puan Almak

Başlıktan da anlaşılacağı gibi girilen sınavlardan yüksek puan almak, standartların üzerine çıkmak ve istenilen başarıyı elde etmek için bir kaç önemli noktaya değineceğiz.