Sorular & Cevaplar

Sitenin Amacı Nedir?

Sorutipleri.com sistemi bilindik soru bankalarının interaktif halidir. Çözümlü soru bankalarında yer alan yazılı çözümlerin videolu çözümler şeklinde sizlere sunulmasını sağlamaktadır.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sorutipleri.com sistemi ücretsiz (28.01.2108 itibari ile) bir sistemdir. Bir soru bankası vasıtasıyla nasıl ders çalışıyorsanız burada da aynı yöntemle ders çalışabilirsiniz. Normal soru bankalarından farkı ise sorulara ait çözümlerin tamamının videolu anlatımla yapılmış olmasıdır. Soru bankasında  yer alan konulara ait testlere girdiğiniz de karşınıza her testte 10 adet soru çıkmaktadır. Bu sorulardan çözemediğiniz herhangi bir soruda soru metninin üzerine tıkladığınızda o soruya ait çözüm videosu açılacaktır.

Hangi Sınavlara Yönelik Soru Bankaları Yer Almaktadır?

Sorutipleri.com video çözümlü testler içermektedir. Bu testlerin tamamı ÖSYM sınavlarına yönelik hazırlandığı için KPSS, ALES, DGS, YGS, LYS, TEOG, YDS,JANA,PMYO ve BANKA SINAVLARI na hazırlanan herkes faydalanabilir.

Sistemin Sınırlamaları Nelerdir ?

Sorutipleri.com kullanıcıların kişisel hesapları üzerinden çalıştığı için, her kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresini muhafaza etmelidir. Bir kullanıcıya ait bilgiler eğer üçüncü taraflar tarafından kullanılmaya başlanırsa, kullanıcı bilgileri bloke edilir ve sisteme giriş yapamaz. Bu nedenle her kullanıcı yalnızca bir oturum üzerinden sistemden faydalanabilecektir.

Nasıl Üye Olurum?

Sorutipleri.com sitesinin üst kısmında yer alan menü kısmında Üyelik linkine tıklayarak yeni üyelik için adımları izleyebilirsiniz.

Sistemi Kullanmak İçin Neler Gereklidir?

Sorutipleri.com sistemini kullanabilmek için internete bağlanabilen bir cihaz ve bir web tarayıcısı yeterlidir. Hali hazırda sahip olduğunuz tüm akıllı cep telefonları, tabletler, laptoplar ve masaüstü bilgisayarlardan sorutipleri.com sistemini kullanabilirsiniz.

Üyelik Sayfalarında Sorunla Karşılaşıyorum Ne Yapmalıyım?

Üyelik sayfaları da dahil olmak üzere sistemde yer alan herhangi bir sorundan dolayı oluşan mağduriyetinizi sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kategorisine girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

İletişim Bilgilerimiz

Ofis Adresi: Selanik Cad. No:60 Kızılay, ANKARA
Telefon: 0(850) 532 0602